A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ora

Shine Your Light ➡ Ndize Driten Tende

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  5

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Annonim


Shine Your Light

Shine Your Light

We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine

Hey there rock star
Turn up your radio
I can hear you coming
Starts up the video
You're still standing
They'll never knock you down
The beat never ending
Let me hear your heart pound

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, a shining star
Eh, ah, eh, ah
Don't matter where you are

Wo-oh, shine your light
Wo-oh, set the world on fire
Wo-oh, shine tonight
Wo-oh
(Set the world on fire)

We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine

We going solar
Push up your lights out
Faster and faster
I see the sun rising higher

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, a shining star
Eh, ah, eh, ah
Don't matter where you are
Wo-oh, shine your light
Wo-oh, set the world on fire
Wo-oh, shine tonight
Wo-oh
(Set the world on fire)

Wo-oh, shine your light
Wo-oh, set the world on fire
Wo-oh, shine tonight
Wo-oh
(Set the world on fire)

And we don't give up till we run out of desire
We see the finish and we never get tired
We are the winners cause we hold the world title
We started slow, but we beat you in the final

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, a shining star
Eh, ah, eh, ah
Don't matter where you are

Wo-oh, shine your light
Wo-oh, set the world on fire
Wo-oh, shine tonight
Wo-oh
(Set the world on fire)

Wo-oh, shine your light
Wo-oh, set the world on fire
Wo-oh, shine tonight
Wo-oh
(Set the world on fire)

We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine

We gold, we gold, we shine
We gold, we gold, we shine


Ndize Driten Tende

Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme

Hej ti yll roku atje
Ndize radion tende
Une mund te ndegjoj si ti po vjen
Nisen videoja
Ti je akoma duke qendruar
Ato asnjeher nuk do te munden te te rezojne
Ritmi nuk mbaron asnjeher
Me lejo te ndegjoj rahjen e zemres tende

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, nje yll I shendritshem
Eh, ah, eh, ah
Nuk ka rendesi ku ti je

Wo-oh, ndize driten tende
Wo-oh, vendoja zjarrin botes
Wo-oh, ndrico sonte
Wo-oh
(Vendoja zjarrin botes)

Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme

Qellimi jone eshte dielli
Ngrej larte dritat e tuaja
Shpejt e me shpejte
Une e shohe diellin qe ngritet larte

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, nje yll I shendritshem
Eh, ah, eh, ah
Nuk ka rendesi ku ti je

Wo-oh, ndize driten tende
Wo-oh, vendoja zjarrin botes
Wo-oh, ndrico sonte
Wo-oh
(Vendoja zjarrin botes)

Wo-oh, ndize driten tende
Wo-oh, vendoja zjarrin botes
Wo-oh, ndrico sonte
Wo-oh
(Vendoja zjarrin botes)

Dhe ne nuk dorezohemi derisa kemi deshire
Ne e shohim fundin dhe ne nuk lodhemi
Ne jemi fitimtaret sepse ne mbajm titullin boteror
Ne filluam ngadale por ne u mundim ne fund

Eh, ah, eh, ah
Eh, oh, nje yll I shendritshem
Eh, ah, eh, ah
Nuk ka rendesi ku ti je

Wo-oh, ndize driten tende
Wo-oh, vendoja zjarrin botes
Wo-oh, ndrico sonte
Wo-oh
(Vendoja zjarrin botes)

Wo-oh, ndize driten tende
Wo-oh, vendoja zjarrin botes
Wo-oh, ndrico sonte
Wo-oh
(Vendoja zjarrin botes)

Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme

Ne ar, ne ar, ne ndricojme
Ne ar, ne ar, ne ndricojme

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019