A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ora

Radioactive ➡ Radioaktive

 Anglisht ➡  Shqip
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: saramk


Radioactive

Palms to the sky
We unite
I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight

I'm checking you out in your sweet desire
I'm coming over to make you my guy
It's a crime boy, you're so fine
I'm taking you out, boy, it's agreed tonight
I'm glad you came over, it was about time
It feels right, boy you're so fine

This club's radioactive
Drop the ball, let me feel the beat
This club's radioactive
Drop the ball, let me feel the beat

Palms to the sky
You know, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight
Palms to the sky
We unite, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight

Moving on me as the world ends
This nuclear heat is a beautiful air
You might live to tell

This goes where did you matter
Drop the ball, let me feel the beat
This goes where did you matter
Drop the ball, let me feel the beat

Palms to the sky
You know, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight
Palms to the sky
We unite, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight

[Break]

Palms to the sky
You and I
Palms to the sky
You and I
Palms to the sky
You and I
We rise tonight

Palms to the sky
You know, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight
Palms to the sky
We unite, I feel it, I feel it, feel feel it
We rise tonight

We unite, you and I are right tonight...


Radioaktive

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Po verifikoj ëngjëllin tend te embel
Erdhe qe te jesh i imi
Djal kjo eshte nje krin, je shum i mir
Po te verifikoj, djal eshte nje drit jeshile
Jam e lumtur qe erdhe, ishte ceshtje kohe
Ndjehet mir, djal je shum i kendshem

Kjo dashuri eshte radioaktive
Hidhe bomben, le ta ndjej ritmin
Kjo dashuri eshte radioaktive
Hidhe bomben, le ta ndjej ritmin

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Leviz me ritmin sikur te ishte fundi i botes
Kjo nxehtesi eshte nje fund i bukur
Ndoshta ti nuk do jetosh qe ta 3gosh ...

Kjo dashuri eshte radioaktive
Hidhe bomben, le ta ndjej ritmin
Kjo dashuri eshte radioaktive
Hidhe bomben, le ta ndjej ritmin

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Palma ne qiell
Ti ti ti ti dhe un
Palma ne qiell
Ti ti ti ti dhe un
Palma ne qiell
Ti ti ti ti dhe un
Ne zoterojme naten

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Palma ne qiell
Jemi bashk
E ndjej, e ndjej, e ndjej, ndje je jej at
Zotërojme naten

Jemi bashk
Ti dhe un rilinden kete nat
Jemi bashk
Ti dhe un rilinden kete nat
Jemi bashk
Ti dhe un rilinden kete nat
Ti dhe un rilinden kete nat!!

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019