Rita Ora

Young, Single, & Sexy ➡ E Re & Beqare Dhe Seksi

 Anglisht ➡  Shqip
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Mrs.E


Young, Single, & Sexy

Tired of sitting here in my room
Waiting for you to change
With my dress and my lipstick on
You should see it on me
It's such a shame
But I know about the girl you called
The one from the park with the pink heels on
We're damaged, uneven
Broken, I'm leavin'
I'm way too fly for that, yea

I won't sit back if you want my love
You act like my love is not enough
Don't make me erase you from my phone
Cause I can always go out alone
Who says you were the first and last
I look in the mirror, know what I am
They say a love can lead you blind
Well not these eyes of mine

So I don't even care
Got my hands in the air
Gonna fill my tank and go
Me and all my girls gonna run around town
We can do whatever we want
Cause I'm young, single and sexy
I'm young, single and sexy
London to New York City
I'm young, single and sexy

He'll be lonely on a Friday night
And that's just what he gets
I been calling him, calling all day
Yet he still hasn't called me yet
And when he does it will be too late, you know
I'll be at the party hanging with my mates
Who am I to sit at home
I'm too busy to wait
I'm way too smart for that

I won't sit here and go back and forth
Don't act like it's okay you just got caught
Constructors can't build this bridge back up
This is how it ends you're outta luck
Who said you were the first and last
I look in the mirror I know what I am
They say a love can lead you blind
Well not these eyes of mine

So I don't even care
Got my hands in the air
Gonna fill my tank and go
Me and all my girls gonna run around town
We can do whatever we want
Cause I'm young, single and sexy
I'm young, single and sexy
London to New York City
I'm young, single and sexy

Now I can dance when I wanna
Clap my hands when I wanna
No one can say come home
Out all night long, oh yea
And I will not be bothered
If I wanna party till tomorrow
I'm sexy and free
That's how it should be
So come on, come on and do it with me oh

So I don't even care
Got my hands in the air
Gonna fill my tank and go (Fill my tank and go)
Me and all my girls gonna run around town
We can do whatever we want
Cause I'm young, single and sexy
I'm young, single and sexy (Oh, oh)
London to New York City
I'm young, single and sexy (I don't even care)

So I don't even care
Got my hands in the air
Gonna fill my tank and go
Me and all my girls gonna run around town
We can do whatever we want
Cause I'm young, single and sexy
I'm young, single and sexy
London to New York City
I'm young, single and sexy

Oh
Mmmm


E Re & Beqare Dhe Seksi

Jam lodhur duke u ulur ketu ne dhomen time
Duke te pritur ty qe te ndryshosh
Me fustanin dhe buzekuqin e vendosur
Duhet ta shikosh ate ne mua
Eshte shum keq..
Por e di per vajzen qe e thirre
Ate nga parku me taka roze ..
Ne jemi te demtuar jo njesoj..
E thyer,po largome
Jam afer rruges per kete, po

Nuk do te ulem prapa nese don dashurin time
Ti ben sikur dashuria ime nuk esht mjaftueshem
Mos me bej te te fshij nga telefoni im
Sepse mund te dal jasht gjithmon vetem
Kush thot se ti ishe i pari dhe i fundit
Shikohem ne pasqyr , duke ditur qfar jam
Thone se nje dashuri mund tju bej te verber.
Por jo keta sy te mi ..

Keshtu qe as nuk me intereson
I kam duart ne ajr.
Do ta mbush rezervuarin tim dhe iki
Un dhe vajzat e mia do te sillemi perreth qytetit
Ne mund te bejm cfar te duajm
Sepse jemi te reja,beqare dhe seksi.
Un jam e re,beqare dhe seksi.
Prej Londres Ne Nju Jork
Un jam e re,beqare dhe seksi.


Tpremten ne mbremje ai do te jet vet
E tera qe merr ai
E kam thirrur ate, gjith diten
Por nuk me esht pergjigjur ende.
Dhe kur ta bej do te jet shum von,e di
Do tjem te festa duke u argetuar me shoqerin
Kush jam un qe te rri ne shtepi
Do tjem shum e zene per te pritur
Jam shum e zgjuar per kete


Nuk do te ulem ketu e te sillem verdall
Mos bej sikurse esht ne rregull ,sapo je zene
Konstruksionet nuk mund ta ndertojn kete ure
Keshtu mbaron ,ti je shum me fat


Kush thot se ti ishe i pari dhe i fundit
Shikohem ne pasqyr , duke ditur qfar jam
Thone se nje dashuri mund tju bej te verber.
Por jo keta sy te mi ..

Keshtu qe as nuk me intereson
I kam duart ne ajr.
Do ta mbush rezervuarin tim dhe iki
Un dhe vajzat e mia do te sillemi perreth qytetit
Ne mund te bejm cfar te duajm
Sepse jemi te reja,beqare dhe seksi.
Un jam e re,beqare dhe seksi.
Prej Londres Ne Nju Jork
Un jam e re,beqare dhe seksi.


Tani mund te kercej kur te dua
Te duartrokas kur te dua
Askush smund te me thot eja ne shtepi
Gjat tere nates jasht,oh po
Dhe zdo te bezdisem
Nese dua te festoj deri neser
Un jam seksi dhe e lire
Keshtu dhe duhet te jete
Keshtu qe eja,eja dhe bej keshtu me mua oh


Keshtu qe as nuk me intereson
I kam duart ne ajr.
Do ta mbush rezervuarin tim dhe iki
Un dhe vajzat e mia do te sillemi perreth qytetit
Ne mund te bejm cfar te duajm
Sepse jemi te reja,beqare dhe seksi.
Un jam e re,beqare dhe seksi.
Prej Londres Ne Nju Jork
Un jam e re,beqare dhe seksi.


Keshtu qe as nuk me intereson
I kam duart ne ajer.
Do ta mbush rezervuarin tim dhe iki
Un dhe vajzat e mia do te sillemi perreth qytetit
Ne mund te bejm cfar te duajm
Sepse jemi te reja,beqare dhe seksi.
Un jam e re,beqare dhe seksi.
Prej Londres Ne Nju Jork
Un jam e re,beqare dhe seksi.

Oh
Mmm

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019