A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ora Feat. Chris Brown

Body On Me ➡ Trupi Yt Mbi Mua

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3

Translate A Song »

More Translations »


Body On Me

[Rita Ora:]
Baby, let's cut down the lights
I just really wanna let this fire burn bright
I'm just telling you to have an open mind
Just imagine us

[Rita Ora:]
You're taking me there, you're taking me there
Our lips are barely touching
So do it again, so do it again
We could be on to something

[Rita Ora:]
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Heyo, heyo, if you want it then you got it, hold me
No more, no more wasting time
We can, we can go all night
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me

[Chris Brown:]
Put you up against the wall
And I'ma go to work 'til you get off
Baby, soon as you're done we'll go some more
Girl, just imagine us

[Rita Ora & Chris Brown:]
You're taking me there, you're taking me there
Our lips are barely touching
So do it again, so do it again
We could be on to something

[Rita Ora:]
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Heyo, heyo, if you want it then you got it, hold me
No more, no more wasting time
We can, we can go all night
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me
Ayayayayayayayayaya
Your body on me
Ayayayayayaya
Your body on me
Ayayayayayayayayaya

[Chris Brown & Rita Ora:]
I'm not asking for too much, put your fingertips on me
Don't wait 'til the sun's up, we can keep this in between
Us, only nobody has to know what's going down right now baby

[Rita Ora & Chris Brown:]
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Heyo, heyo, if you want it then you got it, hold me
No more, no more wasting time
We can, we can go all night
Heyo, heyo, I just wanna feel your body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me
Ayayayayayayayayaya
Your body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me
Ayayayayayayayayaya
Body on me


Trupi Yt Mbi Mua

Baby, le ti fikim dritat
Une thjesht dua vertet ta le kete zjarr te ndricoje
Thjesht po te them te kesh nje mendje te hapur
Na imagjino neve

Ti po me merr atje, ti po me merr atje
Buzet tona mezi po preken
Keshtu qe beje serish, keshtu qe beje serish
Ne mund te jemi nje

Heyo, heyo, thjesht dua te ndjej trupin tend
Heyo, heyo, nqs e doje ja tek e ke, me mbaj
Ska me, ska me humbje kohe
Ne mund, ne mudn ta bejme gjith anten
Heyo, heyo, vetem dua te ndjej trupin tend
Ayayayayayayayyaa
Trupin tend tek une
Ayayaayayayay
Trupin tend tek une

Do te vendos perball murit
Dhe do do te punoj derisa te durosh
Baby, sa me shpejt ta besh aq me shume do bejme
Vajze, vetem na imagjino neve

Ti po me merr atje, ti po me merr atje
Buzet tona mezi po preken
Keshtu qe beje serish, keshtu qe beje serish
Ne mund te jemi nje

Heyo, heyo, thjesht dua te ndjej trupin tend
Heyo, heyo, nqs e doje ja tek e ke, me mbaj
Ska me, ska me humbje kohe
Ne mund, ne mudn ta bejme gjith anten
Heyo, heyo, vetem dua te ndjej trupin tend
Ayayayayayayayyaa
Trupin tend tek une
Ayayaayayayay
Trupin tend tek une

Nuk po kerkoj me shume, me prek me gishtat e tua
Mos prit derisa dielli te perendoje, ne mund ta
bejme me perpara
Vetem ne, askush nuk duhet ta dij cfare po ndodh tani baby.

Heyo, heyo, thjesht dua te ndjej trupin tend
Heyo, heyo, nqs e doje ja tek e ke, me mbaj
Ska me, ska me humbje kohe
Ne mund, ne mudn ta bejme gjith anten
Heyo, heyo, vetem dua te ndjej trupin tend
Ayayayayayayayyaa
Trupin tend tek une
Ayayaayayayay
Trupin tend tek une

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019