A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rita Ora - Facemelt (Intro)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/08/2012

2012-08-24T19:23:06

Song from the album:

"O.R.A."


Unbuckle seatbelt, same to to waistbelt? You need a hit you need a fix you
Need a? Hotter than a fever, can't stay still, I don't need an E pill,
Just need a refill
It's the kinda drink that'll make the fucking place melt, got? for your
Spaceship, last time init init init make the place melt, feelin' like it's
Burning up, now you know how they felt? I know what you came for, but
Please please be careful, my little daredevils, yeah, we might aswell jump!
It's the kinda beat that'll make ya make ya face melt, make ya face melt,
Make ya make ya face melt, it's the kinda beat that'll make ya make ya face
Melt, make ya face melt, make ya make ya face melt, make ya make ya face
Melt, make ya make ya face melt, make ya make ya face melt, make ya make ya
Face melt, make ya make ya face melt, it's the kinda beat that'll make ya
Make ya face melt, make ya make ya face melt, make ya make ya face
Melt...


Lyrics submited by Bleerta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019