A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sofia Reyes - R.I.P.  (Feat. Rita Ora & Anitta)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/03/2019

2019-03-15T04:50:28

[Sofia Reyes]
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom

Don't know what's going on pero me siento peligrosa
Feel it in my veins, aye-aye
Me vale tu opinión porque mi boca iba de rosa
Drama's dead to me, bye, bye

[Sofia Reyes, Anitta & Rita Ora]
Why, oh, why would I waste my time?
Why wasting my time? (Why, why?)
Perdiste mi atención porque no ando de curiosa
I only wanna feel good vibes

[Sofia Reyes & Anitta]
Ay, no me duele decirte que (Yeah)
Ay, I'm so done with you

[Sofia Reyes, Anitta & Rita Ora]
R-R-R.I.P. to the bullshit
Brush it off like cool whip
Raise 'em up to the ceiling
'Cause I know that you feel, that you feel me
R.I.P. to the bullshit
Brush it off like cool whip
Raise 'em up to the ceiling
'Cause I know that you feel, that you feel
That you feel, that you feel me

[Sofia Reyes]
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom

[Sofia Reyes & Anitta]
Todo lo que di–, dije-dije me lo ahorro
Todo lo que di–, diga-digan (Bye, bye)
Me hablan al oído y yo lo saco por el otro
Todo lo que di–, diga-digan (Bari-bom)

[Sofia Reyes & Anitta]
So why, oh, why would I waste my time?
Why wasting my time?
Perdiste mi atención porque no ando de curiosa
I only wanna feel good vibes

[Rita Ora & Anitta]
Ay, no me duele decirte que (Yeah)
Ay, I'm so done with you

[Sofia Reyes, Anitta & Rita Ora]
R-R-R.I.P. to the bullshit (What?)
Brush it off like cool whip
Raise 'em up to the ceiling
'Cause I know that you feel, that you feel me
R.I.P. to the bullshit (What?)
Brush it off like cool whip
Raise 'em up to the ceiling
'Cause I know that you feel, that you feel
That you feel, that you feel me

[Sofia Reyes]
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom

[Sofia Reyes, Anitta & Rita Ora]
Don't waste your time on what they saying, no, no
(You don't need to)
A gente veio have fun
Y así es cómo yo muevo la cadera
(Muévelo, muévelo)
Biri-bam, biri-bam, que se mueva, o no pisen, I'm done

[Sofia Reyes, Anitta & Rita Ora]
R-R-R.I.P. to the bullsh–
Brush it off like cool whip
Raise 'em up to the ceiling
'Cause I know that you feel, that you feel me
R.I.P. to the bullshit
Brush it off like cool whip (Oh yeah)
Raise 'em up to the ceiling (Oh yeah)
'Cause I know that you feel, that you feel
That you feel, that you feel me

[Sofia Reyes]
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom (Ooh)
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom
Bim-bari-bom-bom, bari-bom-bom (Ta-Ta-Tainy)
Bim-bari-bom-bom, bari-bom

e-Cards (1)

2019-03-16 09:32:59
Don't know what's going on
Pero me siento peligrosa
Feel it in my veins
Me vale tu opinión
Porque mi boca iba de rosa

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019