A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kygo & Rita Ora - Carry On


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/04/2019

2019-04-19T06:00:00

Walking on the shores along and
I miss your footprints next to mine
Sure as the waves on the sand will wash it
Your rhythm keeps my heart in time

[REF.:]
You, you found me
Maybe you're just something new
Lead me through the deepest waters
I drown myself to carry on for you

You
Carry on for you
For you
To carry on for you
I, will carry on for you
You, oh, oh, oh
Oh carry on
Oh, oh, oh, oh
Oh carry on
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh, oh, oh, oh

Talk to the wind on the open ocean
I wonder if you hear me too
Wrapped in my arms with every moment
The memories that pull me through

[REF.:]
You, you found me
Maybe you're just something new
Lead me through the deepest waters
I drown myself to carry on for you

You-u-u
Carry on for you
For you
To carry on for you
You-u-u
Carry on for you
I carry on for you

[REF.:]
You, you found me
Maybe you're just something new
Lead me through the deepest waters
I drown myself to carry on for you

Oh, oh, oh, oh
Oh carry on
Oh, oh, oh, oh
Oh carry on
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh, oh, oh, oh

Oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
I carry on for you
I, I will
Oh, oh, oh, oh
I will
Carry on for you
Carry on for you
Oh
Oh, oh, oh carry on for you
For you
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh carry on for you
Lead me deep through the water
Oh I carry on for you

e-Cards (1)

2019-04-19 18:43:15
You found me...
Maybe you're just something new
Lead me through the deepest waters
I drown myself to carry on for you

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019