Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ritmi I Nates

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Ritmi I Nates është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

K-Boy's

Eklips Family

Master D

O.R.G

Arm

Tingujt E Zemres

JT

T1gr4t

Triada-T

RealGangsta

Tags: Ritmi I Nates, Eulino


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet