Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ritmi I Rruges - Interlude-2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


valla e kom bo 1 sen ej fenomenal

alahile edhe un 1 rim tmir e kom nxjerr

e kom nxjerr 1 tekst fantazi diqka

kuuu djem na u kajt nona

pse more qka u bo ?

a ke ni more kish me dal albumi i Ritmit t'Rruges

qysh ahhh na paska ngul keq veq spo di be qysh me ja bo dyqyshna

ja po dufka me ja bo naj dallaver enis presheves

dallaver sun ja bojna se ko me inqizu Tony Napo me kqyr dyqysh me ja vjedh qat material

po jo bre se albumi veq kish shku mu shumzu

ahhh spo di qka me bo tash na

o djem mas mirti ngomni muu pe lojna kit far muhabet krejt po him far kfori far osbe se na qitu buk n'muzik nuk kem

vallai qashtu edhe un po thom mir e ki


Ky tekst u dërgua nga Bigg.noos.

Ritmi I Rruges - Interlude-2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude-2".
3. Video është e këngës "Interlude-2", por nuk këndohet nga Ritmi I Rruges.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ritmi I Rruges:


Komente 0