Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ritmi I Rruges - Fallsifikat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

GJithqka fallcifikato o,fallcifikatoo
Krejt senet fallcifikato fallcifikato oo
GJithqka fallcifikato o fallcifikatoo
Krejt senet fallcifikato fallcifikato oo

E di qe fjalet qe tash do ti them
Te gjithe do ti kuptoni pa asnje problem se qdo dite i perjetoni i keni ngat gjerat qe une i thras fallcifikat
Ngado qe i leshon syt diqka fallc degjon


Ky tekst u dërgua nga Valentino

Ritmi I Rruges - Fallsifikat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fallsifikat".
3. Video është e këngës "Fallsifikat", por nuk këndohet nga Ritmi I Rruges.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ritmi I Rruges:


Komente 0