Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ritmi I Rruges & Jehona Sopi - Queen's  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Jehona Sopi

17/12/1997

1997-12-17T13:40:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Queen's" kënduar nga Ritmi I Rruges & Jehona Sopi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ritmi I Rruges & Jehona Sopi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ritmi I Rruges:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet