Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi - Prej Se Shkove Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prej se shkove ti
Tjeter kang pom knohet
Gjith zemer t'kam than
Pa zemer s'jetohet
Pse s'mi merr me veti oj zemer
Kto hallet e mia
Se kur t'zen maraku i shkret
z'durohet vetmia

Me pas shi Pranvera
Sa kam derdh une lot
Kishin me qel lulet
Dy her per mot-mot
Me ma t'bukren lule
Mallin me ma hjek
N'ty jam kan dashnor oj zemer
Dashnor du me vdek

Kur po ma kthen prap
Zemren qe ma morre
Ktheu se pom djeg malli
Per at shterngim dore
Smun po duroj ma oj zemer
lot spo muj mej mshef
E per ty e din krejt bota
Se t'kam pas per qefPublikimi: 07/11/2010


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0


Riza Selimi - Prej Se Shkove Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Se Shkove Ti".
3. Video është e këngës "Prej Se Shkove Ti", por nuk këndohet nga Riza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.