Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi - E Lavdueshme Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O fort te du moj vetull holl
O je e bukur por si moll
O sikur moll qe rrin deg
O pse ti mua me goj s'pom flet
O m'bane per meu tret

O une te du si syt e ballit
Oh mori vajz moj Lulja allit
O lule alli me plot er
N'zemer time me le vner
O kur pot shoh ne der

O me ket kang du met tregue
Oh mori vash sa shum te due
O une te du me plot sevda
E prej teje skam meu nda
O kurr ne ket dynja..Publikimi: 19/11/2012


Riza Selimi - E Lavdueshme Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Lavdueshme Dashuria".
3. Video është e këngës "E Lavdueshme Dashuria", por nuk këndohet nga Riza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0