Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi & Besim Zeqiri - Vendi I Dashur Ku U Linda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vendi i dashur ku u linda
Sa me mallë po të kujtoj
Kurr si sotë dashuni nuk ndjeva
Veq për ty Kosovë lotoj

Sa me mallë shkoj te shtëpia
Ku kalova femirin
Zemren ma djeg dashunia
Mallin ende po e nij

Atë votër kurë e kujtoj
Ku pran saj kam ba pushim
Dy tri pika lotë i lshova
Edhe shpreha mallin timë


Riza Selimi & Besim Zeqiri - Vendi I Dashur Ku U Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi I Dashur Ku U Linda".
3. Video është e këngës "Vendi I Dashur Ku U Linda", por nuk këndohet nga Riza Selimi & Besim Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0