Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza, Xheza, Enveri & Ymeri - Skenderbeu E Zahir Pajaziti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skenderbeu E Zahir Pajaziti" kënduar nga Riza, Xheza, Enveri & Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Tekste këngësh me këtë titullFeaturing: Xhezair Elezi (Xheza)
Featuring: Ymer Bajrami
Featuring: Enver Batllava
Publikimi: 14/11/2020


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0


Riza, Xheza, Enveri & Ymeri - Skenderbeu E Zahir Pajaziti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skenderbeu E Zahir Pajaziti".
3. Video është e këngës "Skenderbeu E Zahir Pajaziti", por nuk këndohet nga Riza, Xheza, Enveri & Ymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.