Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Aliaj - Një Çast Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mu shfaqe mes njerezeve te gezuar
Si nje komete vetem per nje cast
Sa pupulita syte ti kishe shkuar
Dhe ne mendje mbeti fytyra jote plote gaz
Sa pupulita syte ti kishe shkuar
Dhe ne mendje mbeti fytyra jote plote gaz
Me imazhin brenda si atehere
Kur fillimi I majit pa xixiellonja
te kerkova kete mbremje
por ti mu fshehe
Si ne femijeri pas drureve
te kerkova kete mbremje
Por ti mu fsheve
si nje femijeri pas drureve
ne kete mbremje maji
sje vetem ti por vec ty vec ty te shof
nga syte syte e tu xixellonja ndrine
jo me kete sy ste kasha pare ne femijeri
Ne kete mbremje maji sje vetem ti
por vec ty vec ty te shof
nga syte syte e tu xixellonja ndrine
jo me kete sy ste kisha pare ne femijeri
Mu shfaqe mes njerezeve te gezuar
si nje komete vetem per nje cast
sa pupulita syte ti kishe shkuar
dhe ne mendje mbeti fytyra jote plote gaz
sa pupulita syte ti kishe shkuar
dhe ne mendje mbeti fytyra jote plote gaz
Ne kete mbremje maji sje vetem ti
por vec ty vec ty te shof
nga syte syte e tu xixellonja ndrine
jo me kete sy ste kisha pare ne femijeri
Ne kete mbremje maji sje vetem
Ti por vec ty vec ty te shof
nga syte syte e tu xixellonja ndrine
jo me kete sy ste kisha pare ne femijeri
Me imazhin brenda si atehere
kur fillimi I majit pa xixiellonja
te kerkova kete mbremje
por ti mu fshehe
si ne femijeri pas drureve
te kerkova kete mbremje
por ti mu fsheve


Ky tekst u dërgua nga bebare85

Robert Aliaj - Një Çast
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Çast".
3. Video është e këngës "Një Çast", por nuk këndohet nga Robert Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Robert Aliaj:


Komente 0