Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Aliaj - Nje Çast I Lumtur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Degjoj nje vajze qe po kendon
Nje melodi me tra la la
Tek dhome e saj pa mikrofon
Pa drita skenash te medha

Ajo eshte kenge e thjeshte
Dhe fjale poeti ne te s'ka
Nga larg vjen si fllad i lehte
Oh sa tronditje zemres i dha.

Ajo kenge eshte e panjohur
Cili valle eshte kompozitori
Vajza vete e ka krijuar
Autor eshte kraharori.


Ky tekst u dërgua nga  Fatoja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Robert Aliaj - Nje Çast I Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Çast I Lumtur".
3. Video është e këngës "Nje Çast I Lumtur", por nuk këndohet nga Robert Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Robert Aliaj:


Komente 0