Robert Beqiri
Robert Beqiri
Robert Beqiri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Robert Beqiri është këngëtar. Më datë 4 Prill 2018, Robert Beqiri publikon videoklipin "Saranda, Perla E Bregdetit".

Më datë 28 Dhjetor 2022, Robert Beqiri & Valentina Mici publikojnë videoklipin "Sa Të Dua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Robert Beqiri, teksa për arranzhimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0