Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Robert Berisha - Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

14/02/2017

2017-02-14T15:13:56+00:00

Muzika:

Robert Berisha

Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
Ah sa dhemb dashnia
E tregon veç ndarja
Sa m’don zemra jote
E ka dëshmu falja.

Eh cila dashni
Do të mbetej gjallë
Kur gabon një zemër
Tjetra mos me falë.

Ref.
Të dua, të dua
Edhe nëse më urren
Kam faj, po qaj
Se për ty gjithçka ia vlen.

Provova, gabova
Veten e tradhëtova
Jam shitur, jam blerë
Po pa ty nuk po kam vlerë.

Ref.
Të dua, të dua
Edhe nëse më urren
Kam faj, po qaj
Se për ty gjithçka ia vlen.


Më Shumë Këngë Nga Robert Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet