A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Robert Berisha - S'te Njoh Me


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2019

2019-06-26T18:58:46

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Muzika & Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

BUG ProductionNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "S'te Njoh Me" kënduar nga Robert Berisha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "S'te Njoh Me".
Videoklipi nga Robert Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019