Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha - Mjalti Dashnise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

21/07/2019

2019-07-21T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjalti Dashnise" kënduar nga Robert Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Robert Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Robert Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet