Më mbaj mend (për 1 muaj)


Robert Berisha - Ajo Nuk Eshte Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Nuk Eshte Une".
3. Video është e këngës "Ajo Nuk Eshte Une", por nuk këndohet nga Robert Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Robert Berisha - Ajo Nuk Eshte Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Pjesëmarrëse në

Festivali I 58-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/2019

2019-11-30T23:00:00+00:00Krejt i bon me letër e lapse, kur s'ke e leht' ty me t'pase
Një zot i madh e di, sa heka me t'pas k'tu.
Krejt senet tu i bo me mase, nuk dashta lot n'sy me pase,
Ç'ka kom bo kshtu, unë me meritu
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund
Mbase shum' vonë e kuptova, qa dashte ti un' lejova
Me ndodh me mu, me ndodh me ty ç'ka ësht' kjo punë?
Vetes man fund i premtova, mas një kohe që u mendova
Jo, unë k'shtu jo, s'e kam meritu'
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund
Vetës ja kom njellë, t'keqen tem e rahat spom len
A bon me m'tregu ti ç'ka ke fitu
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund


Ky tekst u dërgua nga Flavio Musaj
Më Shumë Këngë Nga Robert Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet