Më mbaj mend (për 1 muaj)


Robert Berisha - Kur U Ktheva Prej Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur U Ktheva Prej Gurbeti".
3. Video është e këngës "Kur U Ktheva Prej Gurbeti", por nuk këndohet nga Robert Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Robert Berisha - Kur U Ktheva Prej Gurbeti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/05/2020

2020-05-06T11:46:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur U Ktheva Prej Gurbeti" kënduar nga Robert Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Robert Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardit Bexheti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur une u ktheva o prej gurbetit
Vashen time shkova ta takoj
Nena e saj me tha djalo i shkret e
Ajo neser ne tjeter fis po shkon

Kur te jane krushqit poshte te pojata
Vashen time qe po vijne me e marr
Qenkan te shokut t'jetes qe e pata
Per te cilin do te hija ne zjarr

Ref...
Nusen s'dua ta takoj
Kam frike lotet me mashtojne
E enderroj ne perqafim
S'mundet tjeter veç rakia veç rakia miku im

Kush e mban ne dore bajrakun
Zemres ja helmon gjakun
Me tradhetoi vasha me mikun tim
S'mundet tjeter veç rakia veç rakia miku im

Kur une u ktheva o prej gurbetit
Vashen time shkova ta takoj
Nena e saj me tha djalo i shkret e
Ajo neser ne tjeter fis po shkon

Kur te jane krushqit poshte te pojata
Vashen time qe po vijne me e marr
Qenkan te shokut t'jetes qe e pata
Per te cilin do te hija ne zjarr

Ref...
Nusen s'dua ta takoj
Kam frike lotet me mashtojne
E enderroj ne perqafim
S'mundet tjeter veç rakia veç rakia miku im

Kush e mban ne dore bajrakun
Zemres ja helmon gjakun
Me tradhetoi vasha me mikun tim
S'mundet tjeter veç rakia veç rakia miku imMë Shumë Këngë Nga Robert Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë