Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha & Dafina Dauti - Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)" kënduar nga Robert Berisha & Dafina Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Robert Berisha & Dafina Dauti
Publikimi: 06/12/2021
00:00 - Xhemil Saliu - Ti Nuk Ke Zemer
02:50 - Vellezerit Aliu - Cajin Kur Ta Pish
05:11 - Lirije Istogu & Xhevdet Rama - Dashuro Vash
Orkestrimi: Pleorat Gashi & Nusret Asani (Np Records)
Violine: Mentor Sulejmani
Teksti: 1 - Ejup Shabani, 2 - Salajdin Miftari, 3 - Lirije IstoguRobert Berisha & Dafina Dauti - Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)", por nuk këndohet nga Robert Berisha & Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Robert Berisha:


Komente 0