A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Rod është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ROD ka filluar karrieren e tij muzikore qe ne moshen 8 vjecare. Ai ka marre pjese ne festivale te ndryshme brenda e jashte vendit dhe ka arritur te renditet me rezultate te mira, duke perfshire ketu edhe fitore. Ne vitin 2010 ROD fitoi vendin e pare ne festivalin e femijeve “Tingujt e Adriatikut”. Nje vit me pas u shpall fitues i festivaleve te ndryshme per femije ne Kavaje,Gjirokaster dhe Sarande. Fitorja e tij me e madhe ishte ne festival...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Frenkli Vjero

Ardit Koduni

Jonathan Pilika

Toli

Gust Gjeci

Alesio Zaloshnja

Aldo Prendushi

Mevlud Rahimaj

Lory B

Arian Gollopeni


Tags: Rod, Rodolf Byku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019