A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rod - Engjell


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  275

Fans' Comments

3 🔥🔥

//

Participating in

Kënga Magjike 2018


Strofa 1
NË HESHTJE E QETËSI
TRES VËSHTRIMIN TIM
NJË MALL I THELLË M’KAPLON
E ZEMREN PRAPË MA MUNDON
VALLË A DO T’VISH?
TË DUAM PRANË SËRISH...

Refreni
TË KËRKOJ TY ATJE LART
POR HESHTJE MARR
SHPIRTI DHEMB E FJALË NUK KAM
TI S’JE ASKUND JO JO
NUK JE JO
TË FUNDIT HERË TË T’KEM
TË T’SHOH
HOOO
TË TË NDJEJ TY ËNGJËLL

Strofa 2
ENDEM NËPËR SHI
ATY GJEJ NGUSHËLLIM
KY MALL I SHKRETË M’PËRVËLON
E DHIMBJEN MË SHUMË MA SHTON
VALLË A DO T’VISH?
TË DUAM PRANË SËRISH...Refreni
TË KËRKOJ TY ATJE LART
POR HESHTJE MARR
SHPIRTI DHEMB E FJALË NUK KAM
TI S’JE ASKUND JO JO
NUK JE JO
TË FUNDIT HERË TË T’KEM
TË T’SHOH
HOOO
TË TË NDJEJ TY ËNGJËLL

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019