Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Rod - I Know  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Komente

Asnjë Koment

01/02/2020

2020-01-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Jehó 2020
It begins so sweet when I meet someone I like
Chillin out carefree, when It's still all 'bout the vibes  (the vibes)

I'm feeling more at home than I've done for long 
But if I don't fall in love, that love can't go wrong

If I can't think clearly
it's because of you
And I know we're crazy
But we'll make it through
If I can't think clearly
it's because of you 
and I know
and I know

With you I get real, you're my moonlight and sunshine
We're both feeling this n you always make me smile (me smile) 

You remove the mask I've had on so long
But if I don't fall in love, that love can't be gone

If I can't think clearly...


Më Shumë Këngë Nga Rod:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet