Më mbaj mend (për 1 muaj)


Roderika Ukelli - Pitja E Roderikes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pitja E Roderikes".
3. Video është e këngës "Pitja E Roderikes", por nuk këndohet nga Roderika Ukelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Roderika Ukelli - Pitja E Roderikes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Këngë e albumit:

"Roderika"

Komente

12 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+01:00Petulla te nxehta edhe pite fleta fleta uuu sa shum i dua kur gatuhen veq per mua.Petulla te nxehta edhe pite fleta fleta uuu sa shum i dua kur gatuhen veq per mua.

Dhe një ditë deshta mamin me befasu me spanaq një pite të vogel nisa me gatu.Dhe një ditë deshta mamin me befasu me spanaq një pite të vogel nisa me gatu.

(Ref.)
Bone brumin duqa,duqa ngjesh e ngjesh e mos u qesh jam e sigurt nuk ka dert pitja mirë paska me dal.

Po thot babi shumë i ran ajri ne Prishtinë tymi i fabrikës e ka ndotur dhe Gërmin.Jo babi jo! Nuk është i fabrikës por ky është tymi nga pitja e RODERIKES.

Po thot babi shumë i ran ajri ne Prishtinë tymi i fabrikës e ka ndotur dhe Gërmin.Jo babi jo! Nuk është i fabrikës por ky është tymi nga pitja e RODERIKES.

Bone brumin duqa,duqa ngjesh e ngjesh e mos u qesh jam e sigurt nuk ka pleh pitja mirë paska me dal.
Bone brumin duqa,duqa ngjesh e ngjesh e mos u qesh jam e sigurt nuk ka dert pitja mirë paska me dal.Bone brumin duqa,duqa ngjesh e ngjesh e mos u qesh jam e sigurt nuk ka pleh pitja mirë paska me dal.Bone brumin duqa,duqa ngjesh e ngjesh e mos u qesh jam e sigurt nuk ka pleh pitja mirë paska me dal.


Ky tekst u dërgua nga Agnesa +blera
Më Shumë Këngë Nga Roderika Ukelli:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet