Më mbaj mend (për 1 muaj)


Roderika Ukelli - Eriku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eriku".
3. Video është e këngës "Eriku", por nuk këndohet nga Roderika Ukelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Roderika Ukelli - Eriku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  76

Këngë e albumit:

"Roderika"

Pjesëmarrëse në

Ylberi 2012

Komente

19 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00kam prinder e shok
pushime neper bot
nje CD nje atdhe
komplet ti nuk je
nje vella kur se ke

ne facebook e twiter

ee ee eriku
aeroplan per qdo udhetim
eshte vellau im

ee ee eriku si play station
per qdo argetim
eshte vellau im

ee ee eriki super spot
liber per lexim
eshte vellau im

ee ee eriku
eshte fat se pa te qe bajat
ishte aq bajat

kam shume DVD
dhe I PAD-in e ri
jam rebel
asnje sherr lezetin se ka
po nuk pate nje vlla

ne facebook e twitter

..............

ee ee eriku
aeroplan per qdo
udhetim eshte
vellau im

ee ee eriku si PLAY STATION
per qdo argetim eshte vellau im

ee ee eriku super spot
liber per lexim eshte vellau im

ee ee eriku eshte fat
se pa te qe bajat
ishte aq bajat

...........

erik erik o pa ty ish kot
bajat o mam qe solle
nga un qeras e ke

ee ee eriku
aeroplan per qdo udhetim
eshte vellau im

ee ee eriku si PLAY STATION
per qdo argetim eshte vellau im

(REF.2)
ee ee eriku super spot
liber per lexim eshte vellau im

ee ee eriku eshte fat se pa te qe bajat
ishte aq bajat

ishte aq bajat


Më Shumë Këngë Nga Roderika Ukelli:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet