Më mbaj mend (për 1 muaj)


Roderika Ukelli - Diferenca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diferenca".
3. Video është e këngës "Diferenca", por nuk këndohet nga Roderika Ukelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Roderika Ukelli - Diferenca Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  143

Komente

25 🔥

03/04/2013

2013-04-03T07:54:30+01:00aaaaaaa

ne ket bote nuk eshte vetem nje gjuhe
ka shume gjuhe shume menyra
ne ket bote secili ka tjera detyra
dhe secili ne menyr te vet
eshte unik e esht perfekt
dhe secili ashtu si ti jep dashuri

ref.2

diferenca po krijon magji
njeri e do zhurmen tjetri qetesin
njeri do ngadal tjetri do shpejtesi
jemi une e ti jan ajo e ai
botes diferenca i jep bukuri

ne ket bote qe sot shume duron
ti je ai qe kurr smashtron
nuk genjen nuk ngacmon as ke se gjykon
une degjoj me vesh ti sheh me sy
gjenial jemi te dy
dhe secili ashtu si di e me dashuri

diferenca po krijon magjii
njeri do zhurmen tjetri qetsin
njeri do ngadal tjetri do shpejtesi
jemi une e ti jan ajo e ai
botes diferenca i jep bukuri

ref.4

njeri e do zhurmen e tjetri qetesin
njeri do ngadal e tjetri shpejtesi
jemi une e ti jan ajo e ai
botes diferenca i jep bukuri


Ky tekst u dërgua nga Te\'Utaaa
Më Shumë Këngë Nga Roderika Ukelli:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet