Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Roelio Pane është një shkrimtar. Origjinen e ka nga Korca, por jeton ne Tirane....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kristi Bakiasi

Natrin Çoçka

Denis Toçilla

Ermes Hoxhalli

Mateo Yskollari

Bekim Sinanaj

Qëndrim Dani

Leonard Shala

Rinor Murati

Premton Kryeziu

Tags: Roelio Pane


Komente mbi këtë artist