Roland Çukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Roland Çukaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 13 Gusht 2010, Alma Velaj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Dashuri Pa Fjale". Më datë 29 Mars 2011, Roland Çukaj publikon videoklipin "E Pa Bese". Më datë 25 Nëntor 2012, Roland Çukaj publikon videoklipin "Dy Minuta". Më datë 4 Janar 2013, Roland Çukaj publikon videoklipin "Kenge Kurbeti". Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia". Më datë 27 Tetor 2016, Roland Çukaj publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Latuà

Sami Kallmi

Chika

Gjergj Jorgaqi

Qamili I Vogel

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Roland çukaj, Roland Cukaj

Krijo Një Kartolinë