Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rolly është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Rolly & Noli marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Hey"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bledi Telha

Besmir Rudi

T4k

Nesko

Melo

Festim Gerxhaliu

Keli 2

Mario Beats

Mergim

Kevi


Tags: Rolly

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet