Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Romeo Zeqollari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Romeo Zeqollari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 19 Shkurt 2018, Romeo Zeqollari publikon videoklipin "Je Engjelli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Laurin Dezdari

Aranit Kola

Gëzim Shkreli

Kastriot Ago

Sazan Mecani

Dorian Matlija

Spiro Katundi

Edmond Papa

Dhimiter Disho

Tags: Romeo Zeqollari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet