Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo - Duhanxhiu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Duhanxhi mbeta nje jet
Se lash duhanin e shkretë
Me kte hallet une I qaj
Nuk e le opo nuk e ndaj

Duhanxhi le te me thone
Boten asgje sma ndryshon
Kur ma do shpirti e xhani
Ti digjet botes vatani!

Merakun ai ma merr
Cdo merzi qe kam ma nxjerr
E kam shok dhe e kam mik
Kur e ndez edhe kur e fik.

Duhanxhi le te me thone
Boten asgje sma ndryshon
Kur ma do shpirti e xhani
Ti digjet botes vatani!


Ky tekst u dërgua nga 🫶🏻🫶🏻✨✨✨Romeo Imeraj
Publikimi: 11/09/2018
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Romeo Imeraj
Orkestrimi: Vani Rushiti


Romeo - Duhanxhiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhanxhiu".
3. Video është e këngës "Duhanxhiu", por nuk këndohet nga Romeo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0