Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Fustani Kuq Rubin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Goce me atë fustan
Shum ti me dikë më ngjan
Aroma jote ma kujtoj
Të pash verën që kaloj x2

{ REF }
Ky fustani kuq rubin,
Ah sa bukur ty të rin
Ky fustani kuq rubin,
Trurin trurin po ma mpin x2

Goce me atë fustan
Hej un ty të kam shum xhan
Indiferenca nuk ka vënd
Pse bën sikur smë mban mënd x2

{ REF }
Ky fustani kuq rubin
Ah sa bukur ty të rin
Ky fustani kuq rubin
Trurin trurin po ma mpin


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniRomeo Imeraj
Publikimi: 12/11/2018
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti


Romeo Imeraj - Fustani Kuq Rubin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Kuq Rubin".
3. Video është e këngës "Fustani Kuq Rubin", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0