Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Xhaxhai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

O Xhaxha të qofsha falë
Për ty ngre dollin
Si për babin dhe për ty
Njësoj kam dashurinë

Fjalët që më tha babai
I kam vath në vesh
Gjaku s'bëhet ujë o bir
Kudo që të jesh

Lum si un që kam xhaxha
Të kam me kimet
Më ke të kam krah të djathtë
Gjithmon në ktë jetë.

REFRENI
O xhaxha more xhaxha
Si ty tjetër jo nuk ka
Me ty zemrën e kam plot
Të kam më të mirë në botë


Ky tekst u dërgua nga Romeo imeraj

Romeo Imeraj - Xhaxhai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhaxhai".
3. Video është e këngës "Xhaxhai", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0