Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Hajde Lule (Feat. Aldo Musaku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  62

[Romeo 2x:]
Hajde lule moj lule
Lujma lujma belin e
Hajde lule moj lule
se e cemnde djalin e

[Romeo:]
Si qershi mbi tort
Jan kto lulet sot
Me brunet dhe bjondet
Digjet vendi sonte
Djemve u iku zari
Kush do flas i pari
sot do behet nami
Amani amani

[Romeo 2x:]
Hajde lule moj lule
Lujma lujma belin e
Hajde lule moj lule
Se e cmende djalin e

[Aldo:]
Luje luje luje, luje luje luje
Zjarrin tem shuje ti zjarrin tem shuje
Wiski dhe tequila mojito edhe jack
Live ne instagram, facebook e ne snapchat

Gocat tunin belin, djemt cmenen fare
Zjarr na e bojna me rinin shqiptare
Sot po bohet nami, euro dhe dollar
Digje venin o rini se jemi beqar...

[Aldo:]
Lule moj lule me 8 petale
Jena mbledh tgjith ne tu hedh valle
Je ma e mira ti nket mahalle
E krejt djemt ti i cmen fare

[Aldo 2x:]
Luje ti luje,,, moj lule
Se e cmene djalin e

[Aldo:]
Hajde je je moj lule
Lujma lujma lujma belin ee
Hajde je je moj lule
Se e cmene djalin e

[Romeo:]
Hajde lule moj lule
Lujma lujma belin e
Hajde lule moj lule
se e cemnde djalin ee


Ky tekst u dërgua nga RomeoRomeo Imeraj
Featuring: Aldo Musaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/08/2019
Muzika: Joniad Banushi
Teksti: Romeo Imeraj & Aldo Musaku
Orkestrimi: Joniad Banushi


Romeo Imeraj - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0