Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - C`mu Desh Qe Mora Grua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Dashurova un nje vajz edhe ajo mua
Nuk kaloi shum koh e mora pergrua
U ndez qelli qe naten e par si zjarri ne kashte
Mos ik atje mos ik ketu se do te le jasht e cik e ka avaz ajo plasa spo duroj
Ishte tije e cmu desh mua
Cmu desh more qe mora grua
Romeo Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/08/2021
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: MAX Production
Audio: Eran Production
Vìoline: Eraldo FetoRomeo Imeraj - C`mu Desh Qe Mora Grua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C`mu Desh Qe Mora Grua".
3. Video është e këngës "C`mu Desh Qe Mora Grua", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0