Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ki kujdes te keqen nena
te ruajt zoti biri im
keto fjalet e tua nene
jan ilac i shpirtit tim
Lum si une qe kam nene
Mjerr ata qe nuk e kan,
Kenga po ma ben te lehet
Per gjithe nenat Ane e mbane.

Cdo mengjes nen ti me zgjon
cohu bir se vajti von
nje puthje nga ty kur marr
e gjith dita me shkon mbar
Fjala jote dore e ngrot
Te kam moj si perendesh
I lutem te madhit zot
Vec e lumtur te me jesh!

Lulja me e bukur me je ti moj nene
arom dashurie qe jet me ke dhene
zoti ne kte toke me je ti per mua
nene e imja nene sa jeten te dua


Ky tekst u dërgua nga Romeo ImerajRomeo Imeraj
Publikimi: 05/12/2021
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Romeo Imeraj & Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: DArt Channel


Romeo Imeraj - Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene".
3. Video është e këngës "Nene", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0