Rona Nishliu

Rona Nishliu Nuk E Përkrah Elhaidën Në Eurovision?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-05-2015]
I ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët me prezantimin e saj në Eurovision.

Përveç mbështejtës së publikut, Elhaida Dani ka pasur përkrahjen edhe të shumë kolegëve të saj.
Por, është Rona Nishliu ajo e cila nuk ka bërë asnjë koment për të. Në faqen e saj zyratre në Facebook dhe në llogarinë e saj në këtë rrjet, këngëtarja Nishliu nuk ka hedhur as këngën dhe nuk ka bërë qoftë edhe një urim.

Rona gjithashtu ka qenë njëra ndër përfaqësueset më të suksesshme të Shqipërisë në Eurovizion deri përpara prezantimit të Elhaidës e cila deri më tani cilësohet si më e mira që shteti shqiptar ta ketë dërguar në këtë eveniment.

A mund të ketë xhelozi të Ronës për Elhaidën?
 (Indeksonline)

Rona Nishliu Nuk E Përkrah Elhaidën Në Eurovision?


Komente 4