Rona Nishliu

“Suus” Nga Rona Apo Elhaida?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-05-2015]
Elhaida Dani nuk e arriti në "Eurovision" suksesin që e donte ajo dhe publiku shqiptar, megjithatë kjo nuk i ulë pikë talentit të jashtëzakonshëm që posedon këngëtarja.

Këto ditë është tërhjekur disa herë paralele mes Elhaida Danit dhe Rona Nishliut. Kjo e fundit, është e vetmja përfaqësuese e Shqipërisë që ka arritur të jetë në top 5-shen e më të mirëve. Kënga "Suus" e Nishliut, prej vitit 2012 cilësohet si këngë tejet sfiduese, të cilen e këndojnë shumë këngëtar të ri në kompeticione garuese.

Edhe vetë Elhaida e kishte kënduar në një program italian.

Ndiqni më lart interpretimin "Suus nga Elhaida.
 (Indeksonline)Komente 0