Rona Nishliu

Rona Zgjedh 28 Nëntorin Për Publikim E Këngës Së Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-11-2015]
Këngëtarja Rona Nishliu para pak kohe kishte publikuar trailerin e këngës “Me motivet tona”.

Ajo së fundmi ajo ka lëshuar një postim në llogarinë ë saj përmes të cilit ka bërë me dije që nesër do të publikohet edhe kjo këngë të cilës ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, raporton Indeksonline.

Mesa duket këngëtarja ka vendosur që të zgjedhë pikërisht ditën e madhe të 28 Nëntorit për ta publikuar edhe projektin e saj më të ri.

Ndërsa që para pak kohe Rona kishte deklaruar që ky trailer dhe ky titull i kësaj kënge i përket albumit të saj më të ri me po të njëjtin emër.
 (Indeksonline)

Rona Zgjedh 28 Nëntorin Për Publikim E Këngës Së Re


Komente 0