Rona Nishliu

Nëna Ia Kujton Ronës Kur I Kishte Flokët E Gjata

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-01-2016]
Këngëtarja Rona Nishliu është e njohur për stilin e flokëve "rasta" të cilat i mban tash e disa vite.

Ama Rona ka treguar që dëshirën e madhe për ti rritur flokët e kishte që në gjimnaz dhe se në momentin kur vendosi ti rrisë këto flokë babai i saj nuk i floi për disa javë.

Megjithatë sot Rona ka postuar në rrjetin e saj social një foto ku shihet se si i mbante flokët gjatë kohës së studimeve.

Këtë foto ajo tregon se ia kishte gjetur mamaja e saj. (B.A/Teksteshqip.Com)

Nëna Ia Kujton Ronës Kur I Kishte Flokët E Gjata


Komente 0