Rona Nishliu

Njihuni Me Familjen E Rona Nishliut

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-04-2016]
Rona Nishliu është ndër këngëtaret shqiptare që suksesin e saj e ka dëshmuar edhe në skena ndërkombëtare. Këngëtarja kishte arritur suksesin më të madh në vitin 2012 kur përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision e ku u radhit e 5-ta, sukses ky që vazhdon të jetë më i miri për Shqipërinë.

Përveç karrierës Rona, një dashuri të madhe ushqen edhe për familjen e saj e cila prbëhet nga prindërit dhe vëllai i saj. Ajo përkrahësit më të madh i ka familjen, ku shpesh ndan momente me ta në rrjetet sociale.
 (Express)

Njihuni Me Familjen E Rona Nishliut


Komente 0