Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rona Nishliu - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Ishte veq një qast
Skishte asnjë tjeter qast
Dukeshe i zjarrt shum të ndjeja pranë
Desha të të puth më fort
Zemrën time n dysh ta ndaj
Njërën pjesë e humba sot
Tjetrën po e mbaj

Akullthyes s'ishe kurrë por
Eja bëhu soooottt

Ref:Eja ballë më rri
Ta jap diellin vetëm ty
Eja ballë më rri
Ta kapim qiellin përsëri

Duro s'ka rëndësi
Le të jetë bardh e zi
oooououooooo

Take tukja ra përtokë
Kur grisa letra lutjesh plotë
S'dua unë stoli as shurata pakufi

M tradhto përsëri
Eja më bëj zemrën nji
Ti më duhesh ti
Akullthyes s'ishe kurrë por
Eja bëhu soooottt

Ref:Eja ballë më rri
Ta jap diellin vetëm ty
Eja ballë më rri
Ta kapim qiellin përsëri

Duro s'ka rëndësi
Le të jetë bardh e zi
oooououooooo


Ky tekst u dërgua nga eminiRona Nishliu
Publikimi: 24/04/2007
Festivali: Top Fest 4
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Rona Nishliu - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Rona Nishliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rona Nishliu:


Komente 0