Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rona Nishliu - Suus (Jazz English Version)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Rona Nishliu

Komente

Asnjë Koment

29/05/2012

2012-05-29T11:40:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Suus (Jazz English Version)" kënduar nga Rona Nishliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rona Nishliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rona Nishliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet