Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rona Nishliu - Moj E Majr E Holle E Gjate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Me Motive Tonat"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2015

2015-11-28T22:42:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Majr E Holle E Gjate" kënduar nga Rona Nishliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rona Nishliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rona Nishliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet