Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Kam Frike Te Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Ronela :
Zgjith Nje Moment ku Une Me Ty Jam Shum Mire, Me Kthe,Per Vetem Nje Dite Kur Ti je Thjesht Ti Dhe Te Me Premtosh
Se Nuk Do Ndryshosh ooou
Cdo Nate Aa a a
Ti Je Prane A A aa
Un Jam e Vlersuar Edhe Nuk Jam A aa a
Ti Sma Beson Un e Diii
Ate Une e Kuptoj Ne Shikim
(me thuaj kam frike , ti ke frikeee)

REF:
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti, ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mir Ta Lem Pas ououou
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mire ta leme paaaass

Ronela :
Zgjidh Nje Moment ku Un Me Ty Jam Shum Mire Me Kthe Per Vetem Nje Dit Kur Ti Je Thjesht Ti Dhe Te Me Premtosh
Se Nuk Do Ndryshosh o oou
Cdo Nate Aa a a
Ti Je Prane A A aa
Ku Un Jam e Vlersuar Edhe Nuk jam A aa a
Ti Sma Beson Un e Diii
Ate Un e Kuptoj Ne Shikim
(me thuaj kam frike , ti ke frikeee)

REF:
-

Ronela :
Ti Je Pran A a a a
Un JAm e Vleresuar A a a aa a

REF:
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti,Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mir Ta Lem Pas ououou
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti, Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mire ta leme paaaass


Ky tekst u dërgua nga  BesJonNaRonela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009


Ronela Hajati - Kam Frike Te Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Frike Te Te Dua".
3. Video është e këngës "Kam Frike Te Te Dua", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0