Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ronela Hajati - Nuk Ka Me Kthim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  54

Komente

3 🔥

14/03/2012

2012-03-14T16:37:38+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9


Kam frike te kerkoj perseri,
nje njeri qe nuk do te fali,
Kur vitet te ikin, kujton
se koha nuk kthehet me pas

Edhe ike pa te thene me fal

Vec di se cdo gje shperblehet
ne kte jete, fati im pa ty ka nisur
Sdo me kesh ti. Nuk do me shohin
duke pritur poshte shtepise se tij

E ndjej dhe e di nuk ka me kthim
Di se, nuk ka me 'ne'
Do te kem nje tjeter jete
Vetem them se zemra ty te do

Jo mos shko
Kohen tone, nuk e kujtoj
Dhe cdo dite me shume harron
Kur te thone se jeta vazhdon.

Vec di se cdo gje shperblehet
ne kte jete, fati im pa ty ka nisur
Sdo me kesh ti. Nuk do me shohin
duke pritur poshte shtepise se tij

E ndjej dhe e di nuk ka me kthim

Jo nuk ka me kthim (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet